Jaunumi

Uzmanību! Ir pienākušas slepenas ziņas, ka šogad Lieldienu zaķis par olu slēpni ir izvēlējies “Jump Space” atrakciju parkus. Posmā no 28. martam līdz 1. aprīlim (ieskaitot), visi – lieli un mazi – ir aicināti pievienoties aizraujošās Lieldienu olu meklēšanas sacensībās! Kā liecina ziņotāji, aktīvākie dalībnieki katru dienu saņems arī pārsteiguma balvas. Tikai kuš… šī informācija ir slepena un tai jāpaliek tikai starp mums.

Un nē, tā nav nejaušība, kā atklāj “Jump Space” slepenie aģenti, Lieldienu zaķis jau labu laiku ir pētījis smiekliem, priekiem un aizraujošiem piedzīvojumiem piepildītāko vietu, jo kurš gan labāk par Lieldienu zaķi spēj novērtēt augstākos lēcienus? Tāpēc, sagatavojoties Lieldienām, apbruņojieties ar īstu izlūku iemaņām, trenējiet vērību un ātrumu, jo tikai no 28. marta līdz 1. aprīlim katru dienu kāds no veiklākajiem un vērīgākajiem, kurš būs salasījis visvairāk Lieldienu zaķa paslēpto olu, saņems balvas no mūsu draugiem “XS Rotaļlietas” – galda spēli “Monopoly”, blēžu versiju.

Kā piedalīties?

  • Apmeklējiet  “Jump Space” batutu parkus, kas atrodas Krasta ielā 52 un TC “Spice” no 28.03. līdz 01.04.
  • Uzmanīgi izmeklējiet atrakciju parku telpas, kurās būs paslēpti Lieldienu olu attēli (katru dienu tiks noslēpti 50 attēli).
  • Dodoties prom, atstājiet savu e-pastu un atrastos attēlus “Jump Space” kasē.
  • Turiet īkšķus, ka tieši Jūs esat bijuši vērīgākie Lieldienu zaķa olu mednieki!

Uzvarētāji tiks noskaidroti katras dienas noslēgumā. Laimīgie e-pastā saņems ziņu un instrukciju kā saņemt balvu no “XS Rotaļlietas”.

Lai uzvar vērīgākais!