Aktivitātes

Basketbola laukums

Tā ir vieta, kur Tu vari pats izmēģināt iespaidīgos slam-dunk metienus un apgūt dažādus basketbola trikus – kļūsti par īstu profesionāli šajā sporta veidā!

Batutu platforma

Piedzīvo īstu lidojuma burvību! Izlēkājies pēc sirds patikas un izbaudi prieku, ko sniedz brīvības sajūta, paceļoties virs zemes! Lēkā kopā ar draugiem, svinot jautru ballīti, vai arī izmēģini dažādus sarežģītus lēcienus un trenē savu fizisko formu! Lēkāšana – tas ir nebeidzama prieka avots!

Porolonu baseini

Šeit var izmēģināt visdažādākos trikus gaisā, neraizējoties par iespējamu traumu gūšanu, jo mīkstie porolona kubi gādās par drošu piezemēšanos. Kļūsti par veiklu akrobātu un parādi visiem, uz ko Tu esi spējīgs!

Kāpšanas siena

Pārbaudi savu veiklību un spēku uz kāpšanas sienas! Izvēlies interesantākos ceļus un sasniedz virsotnes! Tas būs īsts piedzīvojums, kas dāvās prieku un sniegs enerģijas lādiņu!

Līdzsvara baļķis

Šķērso šauro balki, attīstot līdzsvara izjūtu, vai arī sakauj savu pretinieku ar dažādu mīksto elementu palīdzību, liekot viņam iekrist porolonu baseinā! Cīnies un svini pelnītu uzvaru!

Platforma triku veikšanai

Izmēģini dažādus lēcienu kombinācijas, trenējies un apgūsti arvien jaunus trikus! Kļūsti par virtuozu sava ķermeņa pavēlnieku un pārsteidz savus draugus!

Uzkodu automāti

Ja esi izsalcis, aktīvi darbojoties mūsu batutu parkā, tad šeit Tu atradīsi dažādas gardus našķus, kas uzlādēs Tevi jauniem varoņdarbiem!

Spēļu zona un atpūtas stūrītis

Šajā zonā iespējams mierīgi atpūsties pēc aktīvas lēkāšanas, kā arī aizraujoši pavadīt laiku pie dažādiem spēļu automātiem. Izmēģini savu veiksmi!

Rezervējiet savu apmeklējumu jau tagad un baudiet izklaidi, kas iedvesmo!

Ko mūsu klienti saka par „Jump Space”

Ilze Kundziņa

Paldies par tik lieliski organizētu nometni!

„Sirsnīgs paldies par tik lieliski organizētu nometni! Katra diena kā atsevišķs piedzīvojums, visvairāk dēlam atmiņā palicis lāzertags, bet arī zinātniskais teātris, drifta halle, boulings un meža kaķis ir pieminēšanas vērti. Jūs radījāt pozitīvas atmiņas un parūpējāties par draudzīgu atmosfēru, paldies. Uz tikšanos nākamvasar!”

Līga

Vietiņa atpūtai kopā ar bērniem

Ļoti laba vietiņa atpūtai kopā ar bērniem Šodien ārā karsts un visas peldvietas pārpildītas, mēs izbaudījām batutu parku pilnībā.

Ieejas biļetes

I – IV

V – VII

Stundas biļete
5 €
6 €
Stundas biļete grupām
4 €
4,80 €
Dienas biļete
8 €
9 €
Dienas biļete grupām
6,40 €
7,20 €
Papildus stunda
2,50 €
3,00 €
Papildus stunda grupām
2,00 €
2,40 €

I – IV

Stundas biļete
5 €
Stundas biļete grupām
4 €
Dienas biļete
8 €
Dienas biļete grupām
6,40 €
Papildus stunda
2,50 €
Papildus stunda grupām
2,00 €

V – VII

Stundas biļete
6 €
Stundas biļete grupām
4,80 €
Dienas biļete
9 €
Dienas biļete grupām
7,20 €
Papildus stunda
3,00 €
Papildus stunda grupām
2,40 €

Grupām ir nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju pa tel. nr. + 371 29637174.

* Grupa minimums 8 cilvēki

** Gumijotās zeķes lēkāšanai ir oblogātas. Zeķes maksā 2 €. Šādas zeķes dod stabilitāti uz batuta un samazina iespēju gūt potītes savainojumu