Ballīšu istabas

Vēlaties nosvinēt dzimšanas dienu īpaši un neaizmirstami? Nepieciešams sarīkot oriģinālu pasākumu ar unikālu izklaidi? Nāciet uz „Jump Space”! Jums tiks nodrošināta privāta svētku istaba (līdz 15 personām) uz 2 stundām, kas paredzēta dzimšanas dienas svinēšanai, svētku mielasta ieturēšanai un burvīgai izklaidei tikai Jūsu kompānijai. Jums tiks izsniegtas 15 aproces, kuras ļaus apmeklēt batutu zāli 2 stundu garumā kopā ar citiem batutu parka apmeklētājiem. Protams, Jūs sagaidīs arī neliela iesildīšanās un svarīgāko lēkāšanas noteikumu izklāsts kopā ar mūsu instruktoru. Varam nodrošināt arī skaistus ielūgumus viesiem. Izbaudiet dzīves foršāko ballīti neparastā anti-gravitācijas atmosfērā!

Rezervējiet

Pārsteidz sevi un citus ar ekskluzīvu „Boom torti”!

Īpašs piedāvājums – no pirmdienas līdz ceturtdienai, rezervējot ballīšu vietu, saņem “Boom torti” par brīvu!

Uzzināt vairāk

Cenas ballīšu istabas apmeklējumam

I – IV

V – VII

Ballīšu istabas apmeklējums (2 stundas)
80 €
120 €
Papildus stundas maksa ballītei
40 €
60 €
Rezervācijas maksa
30 €
30 €

I – IV

Ballīšu istabas apmeklējums (2 stundas)
80 €
Papildus stundas maksa ballītei
40 €
Rezervācijas maksa
30 €

V – VII

Ballīšu istabas apmeklējums (2 stundas)
120 €
Papildus stundas maksa ballītei
60 €
Rezervācijas maksa
30 €

+5 € par katru papildu dalībnieku (ja dalībnieks vēlas lēkāt uz batuta).

Izdrukāts ielūgums uz dzimšanas dienu – 0,20 €/gab.

Lai rezervētu istabu, ir jāiemaksā rezervācijas maksa pilnā apmērā.

Rezervācijas maksa ir 30 €.

Rezervācijas maksa ir jāsamaksā skaidrā naudā „Jump Space” batutu parkā vismaz 5 dienas pirms rezervācijas datuma. Ja tas netiek izdarīts, tad rezervācija tiek atcelta.

Ja rezervācija tiek veikta, kad ir atlikušas mazāk kā 5 dienas līdz svinībām, tādā gadījumā ir jāsamaksā rezervācijas maksa skaidrā naudā 24 stundu laikā kopš rezervācijas veikšanas.

Atceļot rezervāciju, ja līdz rezervācijas datumam ir atlikušas 7 vai vairāk dienas, visa rezervācijas maksa tiek atgriezta atpakaļ.

Atceļot rezervāciju, ja līdz rezervācijas datumam ir atlikušas mazāk kā 7 dienas, rezervācijas maksa netiek atgriezta atpakaļ, taču tiek nodrošināta iespēja pārcelt rezervāciju uz tālāku datumu.

Atceļot rezervāciju, ja līdz rezervācijas datumam ir atlikušas mazāk kā 24 stundas, rezervācijas maksa netiek atgriezta atpakaļ, kā arī netiek nodrošināta iespēja pārcelt rezervāciju uz tālāku datumu. SIA „Jump Space” nenes atbildību par zaudējumiem, kuri var rasties no rezervācijas maksas zaudēšanas.

Gardumi, kas papildinās kārtīgu dzimšanas dienas ballītei

Rezervējiet

I-IV

V – VII

Ballīte, picas un dzērieni
140 €
180 €

I-IV

Ballīte, picas un dzērieni
140 €

V – VII

Ballīte, picas un dzērieni
180 €

*Rezervējot ballīšu istabu no I-IV, saņemsiet *Boom torti par brīvu!
**Boom torte ir neparasta kūka, kur iekš šokolādes apvalka paslēpušās dažādas konfektes. Sadauzot torti ar īpašu āmuriņu, atklājas konfekšu pārsteigums.

Rezervējiet savu apmeklējumu jau tagad un baudiet izklaidi, kas iedvesmo!

Ko mūsu klienti saka par „Jump Space”

Ilze Kundziņa

Paldies par tik lieliski organizētu nometni!

„Sirsnīgs paldies par tik lieliski organizētu nometni! Katra diena kā atsevišķs piedzīvojums, visvairāk dēlam atmiņā palicis lāzertags, bet arī zinātniskais teātris, drifta halle, boulings un meža kaķis ir pieminēšanas vērti. Jūs radījāt pozitīvas atmiņas un parūpējāties par draudzīgu atmosfēru, paldies. Uz tikšanos nākamvasar!”

Līga

Vietiņa atpūtai kopā ar bērniem

Ļoti laba vietiņa atpūtai kopā ar bērniem Šodien ārā karsts un visas peldvietas pārpildītas, mēs izbaudījām batutu parku pilnībā.