Pasākumi

Skolēnu brīvlaikā nesēdi mājās un negarlaikojies – labāk nāc uz  “Jump Space” – būs forši, aktīvi un jautri!

Skolēnu rudens brīvdienām esam sarūpējuši īpašu programmu:

  • Pirmdien (23.10.) piedāvājam apmeklēt Triku apmācības, kas sniegs iespēju izaicināt sevi un ļaus pārsteigt klasesbiedrus un draugus ar izveicīgiem lēcieniem un akrobātiskiem trikiem. Triku apmācības dienas gaitā norisināsies 3 reizes (katra nodarbība 1 stundas garumā) – plkst. 12:00, 15:00 un 18:00. Triku apmācības notiks gan “Jump Space” parkā, kas atrodas TC “Spice”, gan arī “Jump Space” parkā, Krasta ielā 52.
  • Trešdien (25.10.) “Jump Space” parkā (Krasta ielā 52) tiks organizēta Lāzertaga diena – īpašs piedāvājums un lieliska iespēja izbaudīt ne tikai jautru lēkāšanu pa batutiem, bet arī azartisku un aizraujošu lāzertaga spēli!
  • Ceturtdien (26.10.) gan “Jump Space” parkā, kas atrodas TC “Spice”, gan arī “Jump Space” parkā, Krasta ielā 52, norisināsies Drauga diena – nāc kopā ar draugu vai klasesbiedru un maksājiet tikai par vienu biļeti, jo kopā taču vienmēr jautrāk!
  • Svētdien (29.10.) “Jump Space” parks ielūdz visus uz šausmīgi jautru Halovīna ballīti spocīgā atmosfērā, kur ikviens mošķītis tiks laipni sagaidīts ar gardiem kārumiem, jautrām spēlēm, azartiskām atrakcijām, mistiskiem priekšnesumiem un foršām dāvanām no “Jump Space” un “XS Rotaļlietas”.
    Pavadi skolēnu rudens brīvlaiku jautrāk un aizraujošāk kā jebkad agrāk – nāc uz “Jump Space”!