Pasākumi

Mūsu tēvzeme – Latvija! Mums bija gods un lepnums svinēt Tavu dzimšas dienu „Jump Space” batutu parkā! Šos svētkus pavadījām nebeidzamas jautrības un aktīvas kustības atmosfērā, kā jau parasti.

18.11.2022. Latvijas dzimšanas dienas ballīte “Jump Space”
Mūsu tēvzeme – Latvija! Mums bija gods un lepnums svinēt Tavu dzimšas dienu “Jump Space” batutu parkā! Šos svētkus pavadījām nebeidzamas jautrības un aktīvas kustības atmosfērā, kā jau parasti.

Bet šoreiz pasākumu veidojām patriotiskās noskaņās. Pie mums viesojās jaukais tautas deju ansamblis “Teiksmiņa” ar ļoti skaistu priekšnesumu. Atraktīvie meistari demonstrēja iespaidīgus trikus uz batutiem. Apmeklētājiem bija iespēja radīt īpašas latvju brošūras, kā arī uzzīmēt uz sejas patriotisku zīmējumu – Latvijas karogu. Pasākuma dalībnieki varēja pārbaudīt savus spēkus šķēršļu joslas pārvarēšanā – labākie no tiem dabūja foršas balvas.

Pasākums tika aizvadīts ļoti pozitīvā gaisotnē, ar dzīvespriecīgu noskaņu, ar smaidiem uz sejas, ar lepnumu par savu valsti…
Mēs visi kārtīgi izkustējāmies, atpūtāmies un izpriecājāmies! Ar gaišu sirdi un cerību par mieru mēs varējām pateikt mūsu Latvijai: “PALDIES, KA TU MUMS ESI!”